Masaz shiatsu pro tehotne v Praze9

SHIATSU PRO TĚHOTNÉ

Když jsem byla před mnoha lety těhotná o ničem takovém jsem nevěděla. Dnes vím, že shiatsu bylo přesně to, co jsem potřebovala, něco jemného, šetrného, neinvazivního. Chtěla jsem se v těhotenství cítit dobře, a shiatsu by bývalo moji kondici výrazně zlepšilo.

Shiatsu může ulevit při bolestech v kyčlích a bedrech, křížové oblasti,
při bolestech a přetížení krční páteře,
při napětí mezi lopatkami,
a dalších obtížích.

 

Při shiatsu se používá jemný tlak prstů. Masáž probíhá přes oblečení vleže. Shiatsu pracuje se svaly, s klouby, se systémem meridiánů, které se vztahují k orgánům, uvolňuje a doplňuje.

Shiatsu pomůže navodit v těhotenství psychickou pohodu a uvolnění.

Ošetření shiatsu probíhá zpravidla na boku, bříško a jiné části těla jsou vypodložené do maximálního pohodlí, aby se klientka mohla dokonale uvolnit.

Shiatsu v těhotenství spočívá v jemném protažení končetin a dalších částí těla, uvolnění zatuhlých svalů podél páteře a kde je třeba, doplnění energie v bedrech a kyčlích. Vše probíhá velice jemně vždy s ohledem na kondici masírované.

Těším se na Vás a na Vaše bříško!

Jak shiatsu pro těhotné probíhá:

Masáži předchází stručný pohovor s klientkou. Masáž se provádí vleže v pohodlném oblečení (triko, mikina, tepláky, ponožky) na podložce (futonu) na zemi.

Co s sebou na shiatsu:

Při ošetření budete oblečené, proto si vezměte pohodlné převlečení typu tepláky/elasťáky/jiné dlouhé pohodlné kalhoty (v žádném případě džíny nebo upjaté kalhoty, ne s páskem).  Stejně tak žádný typ sukně není vhodný!
I přesto, že chodíte rádi bosi nebo je prostě horko, vezměte si prosím ponožky. Pracuji často s kotníky a chodidly a kontakt s pokožkou není při shiatsu žádoucí. Na horní část těla stačí tričko s krátkým nebo dlouhým rukávem, případně mikina.
S sebou tedy určitě: tričko, tepláky, ponožky!

Ceny shiatsu najdete v ceníku.